Termín a cena: Termín konání ovlivňuje cenu. Nejvytíženější a nejdražší měsíce bývají květen, červen, září a říjen. Stále více firem volí termín z neděle na pondělí či úterý, kdy lze získat slevu. Ušetříte i dojednáním akce s větším předstihem.

Lokalita: Lidé už jsou unavení z měst a volají po změně. Ideální jsou hotely uprostřed přírody. Voda, lesy, klid - to je balzám na duši, který v dnešní uspěchané době potřebujeme.

Zaměření hotelu: Rodinné pobyty nejdou s firemními akcemi dobře dohromady. Hukot dětí z hřiště není vhodným zpestřením meetingu. Stravování trvá zbytečně dlouho, když si děti dlouze vybírají, který džusík budou pít. A je škoda ukončovat násilně večerní zábavu, abyste nerušili noční klid. Hotelů zaměřených na firemní akce není mnoho - např. Konferenční hotel LUNA.

Dostupnost: Nejen pro firmy s více pobočkami je klíčová lokalita. Na horách je spousta pěkných hotelů, ale ta doprava… Pokud účastníci jedou z Karlových Varů do Beskyd, nelze čekat, že budou na firemní akci dobře naladění. Výhodná je lokalita ve středu republiky poblíž dálnice D1.

Zábava: Lidé se chtějí bavit - rozsáhlé prostory uvnitř i venku s řadou možností jsou nutnost.

Plán B: Vždy je důležité zvažovat alternativy. Můžeme doufat ve skvělé počasí. Ale když máme dobrý záložní plán, pak podle Murphyho zákonů počasí opravdu vyjde...

Fotky: Na fotkách si rádi zavzpomínáte na úspěšnou akci i po letech. Můžete zaúkolovat šikovného kolegu, ale ani místní profesionál nemusí vyjít draho a rozdíl v kvalitě je značný.

Náš tip: Konferenční hotel Luna

  • poloha uprostřed ČR (60 minut autem z Prahy, 75 minut z Brna)
  • zaměření na firemní akce, zkušenosti s realizací stovek akcí ročně
  • ubytování až pro 190 osob
  • 12 konferenčních místností, hlavní sál až pro 220 osob
  • restaurace, salonek, 2 bary, 2 terasy, 2 zastřešená posezení,
  • krytý bazén, wellness, kurty, discgolf, rozsáhlý areál přes 60 000 m2

Konferenční hotel LUNA, Kouty 77, Ledeč nad Sázavou

www.hotelluna.cz, tel.: 569 738 800, 733 182 105

Vánoce, Vánoce přicházejí...

Ne, nezbláznili jsme se. V dnešní době se již stalo standardem poděkovat zaměstnancům či klientům kolem konce roku pěknou akcí. Pokud nechcete, aby na vás zbyly jen předražené lokality, je nejvyšší čas domlouvat termíny na předvánoční a povánoční akce.

Konferenční hotel LUNA se velmi osvědčil pro pořádání tohoto typu akcí. Větší akce mohou mít celý hotel jen pro sebe. Co se tam bude dít, záleží jen na vaší představivosti. Poptejte vhodný termín.

Pokud zvažujete změnu, nabízí se i možnost firemního silvestrovského pobytu, třeba i za účasti celých rodin zaměstnanců pro posílení teamového ducha.